KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8293063
nr 829 3063
Blandteknik
2 st, G, Nordström, figurscener, signerade, motivets mått: 40x29
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:16:38
24/5 18:12:08